آجر نمای مانا - یزد گنبد

شرکت ساختمانی و تولیدی یـزد گنبـد در مورخ 1363/03/01 پس از تجربه ای دیرینه در امر ساختمان سازی و مصالح ساختمانی رسماً تحت شماره 1037 در اداره ثبت شرکت های استان یزد به ثبت رسیده است.

این شرکت طی چهاردهه فعالیت چشمگیر خود در امر تولید وتوزیع مصالح ساختمانی همواره سعی نموده در راستای کمک رسانی به دست اندرکاران صنعت ساخت و ساز، پیمانکاران شرکت های ساختمانی و شرکت های مهندسین مشاور قدمی هر چند کوتاه برداشته و با استفاده از رهنمودهایشان در امر تولید، خواسته های شان را برآورده سازد.

برند آجـر نمـا مـانـا یکی از برندهای شرکت ساختمانی و تولیدی یزد گنبد می باشد که در تاریخ 1396/05/09 تحت شماره303220 در اداره ثبت شرکت ها به ثبت رسیده است. محصول این برند از تاریخ 1396/06/01 با تولید انواع آجر نما کارتنی، نسوز و ده سوراخه قرمزو زرد فعالیت خود را تحت برند فوق شروع نموده است.

شرکت ساختمانی و تولیدی یـزد گنبـد به عنوان یکی از بزرگترین تامین کنندگان انواع مصالح و تجهیزات ساختمان در سطح کشور، کلیه سفارشات دریافتی را در کمترین زمان ممکن با بالاترین کیفیت و مناسب ترین قیمت به مشتریان خود عرضه می کند.

امید است با همکاری شما بتوانیم گامی هرچند کوچک در راه آبادانی سرزمین مان ایران اسلامی برداریم.

دیگر برندهای ما

آجرنمای مانا -یزد گنبد

پارسیس سرامیک

پارسیس سرامیک تحت شماره ۱۹۵۳۷۸ در مرجع ثبت شرکت های تهران در گروه کالا و خدمات و طبقه بندی بین المللی جهت کاشی و سرامیک به مالکیت شرکت ساختمانی و تولیدی یزدگنبد به ثبت رسیده است.

آجرنمای مانا

میلاس سرامیک

برند میلاس سرامیک یکی از برند های شرکت ساختمانی و تولیدی یزد گنبد می باشد که در تاریخ ۱۳۹۴/۰۳/۰۹ تحت شماره ۲۲۸۷۴۴ در اداره ثبت شرکت ها به ثبت رسیده است.محصول این برند از تاریخ  ۱۳۹۴/۰۶/۰۱  با تولید انواع سرامیک های پرسلان لعابدار مات ، نانو پولیش، یونی کالر و فول بادی با خصوصیات مختلف فعالیت خود را تحت برند فوق شروع نموده است.

با ما در ارتباط باشید

نظرات انتقادات و پیشنهادات را با ما در میان بگذارید - همچنین شما می توانید در قسمت بخش فروش خرید خود را پیگیری کنید

دفتر تهران

خیابان شریعتی ،نبش میرداماد،جنب بیمارستان کودکان مفیدساختمان 2000،طبقه سوم ،واحد شماره 13

تلفن :

035-36261416

فاکس :

035-36262648

دفتر مرکزی

دفتر مرکزی : یزد میدان مارکار(ساعت)،ابتدای خیابان دهم فروردین،ساختمان یزد گنبد.

تلفن :

021-22252648